Baselworld 2020 Repliki Zegarków Oyster Perpetual Date 31Repliki Zegarkow Zegarek Oyster Perpetual Date 31, wykwintny i elegancki styl, kwitnący nowy urok.

Ponadczasowy i elegancki zegarek

  Zegarki Repliki wypuścił na rynek nowy Oyster Perpetual Datejust 31, który jest modelem ze stali złotej (połączenie stali ostrygowej i 18-karatowego żółtego złota) i wiecznym modelem ze stali różowego złota (połączenie stali ostrygowej i 18-wiecznego różowego złota).

   Pierwsza z nich zawiera oliwkową tarczę z efektem promieni słonecznych, 18-calowe żółte wskazówki i cyfry rzymskie, a cyfra VI zawiera 11 diamentów; druga z tarczą z efektem różanego złota, 18-karatowymi różowymi złotymi wskazówkami i cyframi rzymskimi. Nowe modele są wyposażone w ruchy typu 2236, które są liderami w technologii zegarmistrzowskiej. Oyster Perpetual Date 31 został przyjęty po raz pierwszy w 2018 roku. Podobnie jak wszystkie zegarki Repliki Zegarków Szwajcarskich, nowy Date Type 31 jest certyfikowany przez precyzyjne zegarki Chronometer Observatory, gwarantując, że zegarek będzie działał dobrze, gdy zostanie noszony.

Ponadczasowy klasyk

   Pamiętnik to klasyczny przykład klasycznego zegarka, który jest zawsze nowy, zarówno pod względem funkcji, jak i estetyki. Zegarek ten został wprowadzony na rynek w 1945 roku. Jest to pierwszy na świecie wodoodporny zegarek z certyfikatem obserwatorium z okienkiem kalendarzowym o godzinie 3. Zegarek ucieleśnia wszystkie najważniejsze innowacje Replica Watches w tym czasie, stanowiąc kamień milowy dla nowoczesnej produkcji zegarków.

Rolesor połączenie złota i stali

   Firma Rolex zarejestrowała Rolesor jako znak towarowy w 1933 r. Od tego czasu połączenie złota i stali stało się jedną z charakterystycznych cech zegarka Replica Watches. Jest to połączenie dwóch metali: złota, które jest zarówno szlachetne, jak i szlachetne, lśniące i stabilne; stal, niełamliwa, wyjątkowo mocna i niezawodna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *