W 2020 roku Repliki Zegarków będzie mieć nową generację „Błyskawicy”? Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że w tym roku Repliki Zegarkow prawdopodobnie wypuści nową generację Milgauss na targach zegarków w Bazylei, która jest powszechnie znana jako „Igła Błyskawicy”. Na początku widziałem spekulacje z zagranicy, że nie byłem przekonany, ale coraz więcej znaków później pokazało, że Rolex prawdopodobnie wypuści Milgauss za pomocą nowej generacji mechanizmu 3235 (ruch serii 32) w tym roku, nawet najnowszego Aukcja stawiła antyczne Milgauss na ważnej pozycji. To nieuchronnie przypomni ludziom, że aukcje zabytkowych zegarków nadają nowy impet nowym modelom.

Zegarki Repliki Milgauss 116400 na sprzedaż
 Za każdym razem, gdy wystawa zegarków lub Rolex chce wydać nowy model, gracze zgadną. Zasadniczo stało się to „niestandardowe”, i w zasadzie za każdym razem, gdy zgadniesz, Rolex chce wyprodukować nowy zegarek. Widmo, ale i tak można zgadnąć, która tabela jest nowa). W tym roku spekulując, że Repliki Zegarków Szwajcarskich ma zamiar wypuścić nowego Milgaussa, nie sądzę, że jest to bezpodstawne. Ponadto niektóre osoby bezpośrednio zwróciły uwagę, że wygląd nowego Milgaussa będzie oparty na Rolex 1019 (drugiej generacji Milgauss w historii Rolex). Więc dziś opowiem wam o trzech generacjach Milgaussa z Rolex „od czasów starożytnych do współczesności”.

Rolex Milgauss 116400 na sprzedaż
Rolex pierwszej generacji Milgauss 6541
 Milgauss to profesjonalny zegarek antymagnetyczny firmy Rolex Replica Watches Milgauss urodził się w 1954 roku, pierwsza generacja Milgauss, numer 6541. Chociaż Milgauss jest stosunkowo niszowym zegarkiem sportowym, nie jest mały. Rolex został opracowany wspólnie z Europejskim Instytutem Fizyki Cząstek (Europejski Instytut Fizyki Cząstek jest jednostką badawczą największego na świecie zderzacza pozytonów pozytonów), celem jest stworzenie odpowiedniego dla naukowców naukowców do normalnej pracy w środowisku elektromagnetycznym Zużyty zegarek. Rolex zastosował w Milgauss osłoniętą magnetycznie obudowę wewnętrzną, między ruchem a dolną obudową zegarka dodano warstwę ochronnej osłony magnetycznej. . Nazwa Milgauss, mila oznacza 1000, a gaus oznacza pole magnetyczne. Kombinacja to antymagnetyczna 1000 gausów.

Rolex pierwszej generacji Milgauss 6541
 Pierwsza generacja Rolex Milgauss 6541 ma kilka charakterystycznych cech. Pierwsza to „ręka błyskawicy”, to znaczy druga ręka zegarka ma kształt błyskawicy. Drugi to obracająca się ramka W tym samym czasie Replica Watcheswprowadziła na rynek zegarki sportowe, takie jak duchy wody, wszystkie miały obrotowe ramki, więc 6541 używał także obrotowej ramki, która była inna niż Milgauss. Trzeci to wzór plastra miodu na tarczy Milgauss 6541.

Rolex pierwszej generacji Milgauss 6541
Rolex Milgauss 1019

 Rolex Milgauss drugiej generacji to 1019. Druga generacja Milgauss 1019 została wypuszczona na początku lat 60. XX wieku, stając się następcą 6541. W porównaniu z pierwszą generacją 6541, druga generacja 1019 przeszła ogromną zmianę wyglądu. 1019 usuwa obrotową ramkę na 6541 i wykorzystuje polerowaną ramkę. 1019 nie używa już błyskawicy, ale przywrócił normalny styl drugiej ręki. Skala czasu 1019 zostaje zmieniona na skalę czasu w kształcie paska, a wskaźnik zmienia się również na długie wskazówki godziny i minuty w kształcie paska. Logo Milgauss na tarczy 1019 jest czerwone. Wygląd 1019 wyraźnie różni się wyglądem od poprzedniej generacji 6541. Ogólnie rzecz biorąc, 1019 jest bardziej skłonny do obecnego Milgaussa. 1019 rozpoczął się w latach 60. XX wieku i był produkowany aż do lat 90. XX wieku (dodatkowo w 1988 r.). Podczas tak długiego procesu produkcyjnego nastąpiły niewielkie zmiany w szczegółach, takich jak skala czasu wybierania (na przykład zmieniło się położenie lampki nocnej na skali czasu, Słupki stają się świecącymi kropkami itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *